Odlétáte z Prahy? A stále ještě nevíte, jak se na letiště dopravit?

Dnešní cestující vyžaduje komfort a kvalitu za rozumnou cenu. Určitě už jste řešili, jak se včas, jednoduše a komfortně dopravit na letiště. Cesta autobusem je sice levná, ale většinou také dlouhá a nepohodlná, přátele buď nemají čas, nebo je nechcete otravovat. Jízda taxíkem tam a zpět určitě nepatří k nejlevnějším. Použít na cestu na Letiště Praha svůj automobil?

Ano, cesta na letiště vlastním autem je mezi Čechy stále populárnější. Nejlépe je to vidět na společnosti GO parking, která se na parkování u letiště Praha specializuje již desátým rokem a jejíž služeb využilo už více než dva milióny spokojených zákazníků. „Specializujeme se na cestující odlétající z Letiště Praha. Zaparkovat u nás je velmi snadné. Zákazník si má možnost u nás vybrat mezi krytý a venkovním parkováním. Naše klimatizované minibusy zákazníka během 2-3 minut dopraví přímo před terminál a na stejném místě jej budou čekat po návratu, aby zákazníka dovezli zpět k jeho autu. Fungujeme non-stop“, říká Bohumil Neumann, obchodní manažer GO parkingu, který zároveň dodává „parkování u nás je velmi oblíbené, zvláště v létě doporučujeme provést rezervaci přes naše webové stránky www.goparking.cz alespoň několik dní dopředu, protože se může stát, že parkovací místa budou vyprodaná. Kromě rychlosti a komfortu zákazníci oceňují také cenu, na 8 dní u nás zaparkujete za pouhých 890 korun, což je výhodnější než cesta taxíkem na letiště a zpátky.“

Zákazníci na GO parkingu také oceňují bezpečnost parkoviště, které je hlídáno fyzickou ostrahou, moderním kamerovým systémem a je také pojištěno. GO parking nabízí daleko víc než jen parkování.

„Kromě samotného parkování nabízíme také službu mytí a čištění během cesty a zákazník u nás také může využít autorizovaného servisu koncernových aut Škoda Auto, Audi a Seat, což našim zákazníkům výrazně šetří čas. A po četných dotazech, kde kvalitně a levně natankovat poblíž Letiště Praha, jsme otevřeli moderní samoobslužnou čerpací stanici GO tank pro širokou veřejnost“, vyjmenovává další aktivity Bohumil Neumann.